تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

ایران خودرو: تنوع فراوان خودروهای برتر در انتظار شماست

ایران خودرو: تنوع فراوان خودروهای برتر در انتظار شماست

مدیر عملیات فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو اعلام کرد که مشتریانی که نوبت اولویت زمستان ١۴٠٢ را داشته و موفق به واریز وجه نشده‌اند، اکنون به واریز وجه دعوت شده‌اند. این فراخوان برای بار چندم انجام می‌شود تا این مشتریان فرصت دوباره‌ای برای واریز وجه خود داشته باشند.

در این راستا، مشتریان باید پس از دریافت پیامک از سوی گروه صنعتی ایران‌خودرو، طی مدت ۱۰ روز به سایت فروش اینترنتی ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه کرده و وجه خود را واریز نمایند. شرایط انتخاب و واریز وجه برای این مشتریان مطابق جدول اعلام شده در سایت مربوطه است.

از آنجایی که این مشتریان دارای اولویت زمستان ١۴٠٢ هستند، هیچ فروش جدید برای مشتریان جدید انجام نمی‌شود و تنها اولویت واریز وجه مشتریان موجود با این اولویت است. ایران‌خودرو به این تصمیم رسیده تا به این مشتریان کمک نماید و شرایط مناسبی برای واریز وجه آنها فراهم کند.


مدیر عملیات فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو از ارسال مجدد (برای بار چندم) فراخوان واریز وجه برای مشتریان سامانه یکپارچه خودرو‌های داخلی که نوبت اولویت زمستان ١۴٠٢ داشته، اما تاکنون موفق به واریز وجه نشده‌اند خبر داد.
به گزارش ایسنا، در پی صدور فراخوان واریز وجه برای تعدادی از محصولات گروه صنعتی ایران‌خودرو با موعد تحویل ٩٠ روزه تا شهریور ١۴٠٣، کیوان پناهی- مدیر عملیات فروش این گروه خودروسازی-  اظهار کرد: برای بخشی از مشتریان دارای اولویت زمستان امسال، طی چند مرحله فراخوان واریز وجه داده شده، اما تاکنون واریز وجه نداشته‌اند؛ حال ایران‌خودرو تصمیم گرفته تا در جهت مساعدت با این مشتریان، ایجاد فرصت کرده و برای بار چندم این مشتریان را فراخوان کرده تا واریز وجه داشته باشند.
وی تصریح کرد: علی‌رغم اینکه برخی موضوع فروش یا پیش‌فروش جدید را مطرح کرده‌اند؛ تاکید می‌شود که هیچ فروش جدید برای مشتریان جدید انجام نمی‌شود؛ بلکه واریز وجه مشتریان سامانه یکپارچه با اولویت زمستان ١۴٠٢ است.
براین اساس مشتریان می‌توانند پس از دریافت پیامک از سوی گروه صنعتی ایران‌خودرو که بخشنامه مذکور بر روی سایت این گروه خودروسازی فعال می‌شود، طی مدت ۱۰ روز با مراجعه به سایت فروش اینترنتی ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir، نسبت به واریز وجه اقدام کنند.
شرایط انتخاب و واریز وجه مجدد برای مشتریان با اولویت‌های زمستان ۱۴۰۲ سامانه یکپارچه، مطابق جدول زیر فراهم شده است:

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!