تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

به تهرانی‌ها: خانه‌ای خوب با کمتر از ۲ میلیارد تومان بخرید و خانه دار شوید

به تهرانی‌ها: خانه‌ای خوب با کمتر از ۲ میلیارد تومان بخرید و خانه دار شوید

در این گزارش به ارائه چندین گزینه برای خرید خانه با بودجه ۲ میلیارد تومان در مناطق مختلف تهران پرداخته شده است. این گزارش حاوی اطلاعاتی است که می‌تواند به افرادی که قصد خرید خانه در تهران را دارند، کمک کند. به عنوان مثال، یک واحد ۵۸ متری نوساز با قیمت ۲ میلیارد تومان در محله چیتگر، یا یک واحد ۵۵ متری یک خوابه در شهر زیبا با قیمت ۱ میلیارد و ۳۶۰ هزار تومان.

همچنین، اشاره شده است که در محله چیتگر تهران، واحد‌های خوب و نوساز با قیمت مناسبی وجود دارند که می‌توانند کمک کنند تا با بودجه معین، خرید خانه امکانپذیر شود. اما لازم به ذکر است که این ارقام تنها معیارهایی برای قیمت‌گذاری خانه‌ها در این مناطق می‌باشند و قیمت‌ها بسته به عوامل مختلف مانند سن بنا، امکانات، موقعیت جغرافیایی و شرایط فروشنده ممکن است متغیر باشند. بنابراین انتخاب یک خانه بر اساس تمام این عوامل اهمیت دارد.


اگر قصد خرید خانه در تهران را دارید، اما سقف بودجه شما ۲ میلیارد تومان است، این گزارش را از دست ندهید.
به گزارش خبرآنلاین، هرچند که وضعیت بازار مسکن در تهران تعریفی ندارد و هزینه خرید خانه به شدت بالا رفته است، اما هنوز هم می‌توانید با مبلغ مشخصی صاحب یک خانه در تهران شوید.
یک واحد ۵۸ متری نوساز در محله چیتگر تهران که یک اتاق خواب دارد، دقیقا ۲ میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است. همچنین یک واحد ۵۵ متری یک خوابه در شهر زیبا در حالی که ۷ سال از ساخت آن می‌گذرد، یک میلیارد و ۳۶۰ هزار تومان قیمت دارد.
یک خانه ۴۰ متری یک خوابه در مولوی تهران که سنی حدود ۲ سال دارد، اکنون ۲ میلیارد تومان می‌ارزد.
از آنجایی که در محله چیتگر تهران واحد‌های خوب و نوساز با قیمت‌های مناسبی پیدا می‌شود، می‌توانید یک آپارتمان ۸۰متری نوساز با ۲ اتاق خواب را به قیمت یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.
برای خرید یک واحد ۷۵ متری در محله چیتگر که نوساز است و ۲ اتاق خواب دارد، باید یک میلیارد و ۱۲۵ میلیون تومان هزینه کنید.
خرید یک آپارتمان ۴۳ متری تک خواب با سنی حدود ۱۸ سال، ۲ میلیارد تومان پول می‌خواهد.
با یک میلیارد و ۵۰۰ هزار تومان می‌توانید صاحب یک واحد ۵۰ متری، ساخت سال ۱۳۹۵ با یک اتاق خواب در اندیشه فاز یک شوید.
قیمت و مشخصات خانه‌های دیگر را در جدول زیر بخوانید.
قیمت خانه تا سقف ۲ میلیارد تومان در تهران (اسفند ۱۴۰۲)

توجه داشته باشید این ارقام براساس واحد‌هایی است که در مناطق مختلف تهران برای فروش گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد و نرخ‌ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت خرید مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!