تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

تخفیف شگفت‌انگیز: نرخ تخفیف‌های ویژه در بازار امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۲

تخفیف شگفت‌انگیز: نرخ تخفیف‌های ویژه در بازار امروز ۱۶ اسفند ۱۴۰۲

قیمت انواع مدل‌های فیدلیتی در بازار ایران در طول یک هفته اخیر افزایش قابل توجهی داشته است. به طور خاص، قیمت فیدلیتی ۷ نفره صفر کیلومتر به ۱ میلیارد و ۹۹۰ میلیون تومان رسیده است که نشان‌دهنده افزایش ۱۰ میلیون تومانی است. همچنین، قیمت فیدلیتی پرایم ۷ نفره مدل ۱۴۰۱ نیز به ۱ میلیارد و ۹۴۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

قیمت فیدلیتی ۵ نفره مدل ۱۴۰۲ نیز افزایش ۵۰ میلیون تومانی داشته و به ۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان رسیده است. فیدلیتی ۵ نفره مدل ۱۴۰۱ نیز ۱۰ میلیون تومان گران شده و به ۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان رسیده است.

علاوه بر این، قیمت فیدلیتی پرایم هفت نفره در کارخانه به ۱ میلیارد و ۱۴۸ میلیون تومان و قیمت کارخانه فیدلیتی ۵ نفره نیز به ۱ میلیارد و ۱۲۳ میلیون تومان رسیده است. این افزایش‌ها نشان‌دهنده وضعیت بازار خودرو در این زمان است.


قیمت انواع مدل‌های فیدلیتی در یک هفته اخیر افزایش یافت.
به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت فیدلیتی ۷ نفره صفر کیلومتر در بازار با رشد ۱۰ میلیون تومانی به ۱ میلیارد و ۹۹۰ میلیون تومان رسیده است.
فیدلیتی پرایم ۷ نفره مدل ۱۴۰۱ نیز ۱۰ میلیون تومان گران شد و به ۱ میلیارد و ۹۴۰ میلیون تومان رسید.
قیمت فیدلیتی ۵ نفره مدل ۱۴۰۲ با افزایش ۵۰ میلیونی به ۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان رسیده است.
فیدلیتی ۵ نفره مدل ۱۴۰۱ نیز ۱۰ میلیون تومان گران شد و ۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان شد.
همچنین قیمت فیدلیتی پرایم هفت نفره در کارخانه ۱ میلیارد و ۱۴۸میلیون تومان بوده است. قیمت کارخانه فیدلیتی ۵ نفره نیز ۱ میلیارد و ۱۲۳ میلیون تومان بوده است.
شما در جدول زیر می‌توانید قیمت انواع فیدلیتی در بازار آزاد تهران را مشاهده کنید: 

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!