تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

خریداری آسان خودروی بستیون T۷۷ + مشخصات کامل در جدول

خریداری آسان خودروی بستیون T۷۷ + مشخصات کامل در جدول

شرکت بی ام کارز اطلاعیه ای را منتشر کرده که به متقاضیان این امکان را می دهد تا در طرح فروش فوق العاده خودروهای وارداتی (خودروی BESTUNE T۷۷) شرکت کنند. این خودرو با قیمت یک میلیارد و ۴۶۰ میلیون تومان عرضه می شود و زمان تحویل آن در هفته آخر خرداد ماه ۱۴۰۳ خواهد بود.
برای انجام مراحل ثبت نام و پرداخت وجه، متقاضیان می توانند از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اقدام کنند. این اقدامات تنها از طریق پرتال چامع ایرانی به آدرس www.bahman.iranecar.com/bmcars انجام می شود و پس از ثبت نام، اطلاعات لازم از طریق پیامک ارسال خواهد شد.
این خودرو دارای ویژگی های فنی و ظاهری منحصر به فردی است، از جمله موتور ۱۵۰۰ سی سی توربو شارژ، استاندارد آلایندگی یورو ۵، گیربکس دو کلاچه ۷ سرعته –۷DCT WET، و امکاناتی همچون تودوزی چرم، سانروف پانوراما، و گرمکنای صندلی ها. این خودرو همچنین از سیستم تشخیص مانع عقب، تثبیت کننده سرعت خودرو، و کروز کنترل تطبیقی نیز برخوردار است.


شرکت بی ام کارز با صدور اطلاعیه از تکمیل وجه متقاضیان طرح یکپارچه عرضه خودرو‌های وارداتی (خودروی BESTUNE T۷۷) در قالب طرح فروش فوق العاده خبر داد.
به گزارش خبرآنلاین، بر اساس این اطلاعیه، متقاضیان می‌توانند نسبت به واریز وجه خودرو به صورت آنلاین از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۱۵ لغایت ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اقدام کنند. این محصول با قیمت یک میلیارد و ۴۶۰ میلیون تومان عرضه می‌شود و زمان تحویل خودرو هفته آخر خرداد ماه ۱۴۰۳ است. تکمیل فرآیند ثبت نام و واریز وجه متقاضیان، صرفا به صورت آنلاین و از طریق پرتال چامع ایرانی به آدرس www.bahman.iranecar.com/bmcars امکان پذیر بوده که اطلاع رسانی لازم با ارسال پیامک به متقاضیان صورت خواهد پذیرفت.
مشخصات ظاهری و فنی بستیون T۷۷
این خودرو دارای موتور ۱۵۰۰ سی سی توربو شارژ، حداکثر قدرت موتور ۱۶۶ اسب بخار در ۵۵۰۰ دور در دقیقه، حداکثر گشتاور ۲۵۸ نیوتن متر در ۴۳۵۰ – ۱۵۰۰ دور در دقیقه است. بستیون T ۷۷ دارای استاندارد آلایندگی یورو ۵ است که با ترمز ABS به همراه EBD و EBA عرضه می‌شود. گیربکس دو کلاچه ۷ سرعته –۷DCT WET، دوربین دید عقب، سیستم تشخیص مانع عقب، تثبیت کننده سرعت خودرو (کروز کنترل تطبیقی)، سیستم هوشمند ورود بدون کلید و استارت دکمه ای، آینه‌های جانبی جمع شونده به همراه گرمکن و آینه داخلی با عملکرد خودکار ضد تابش نور از دیگر امکانات این خودرو است.
این خودرو همچنین دارای سانروف پانوراما، تودوزی چرم، صندلی برقی راننده و سرنشین به همراه گرمکن، صندلی راننده قابلیت تنظیم در ۶ جهت و صندلی سرنشین در ۴ جهت، سیستم روشنایی مشایعت تا در منزل و همچنین تمامی چراغ‌ها با تکنولوژی LED است.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!