تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

دولتی خریدن لاستیک با شرط جدید: یک تغییر بزرگ!

دولتی خریدن لاستیک با شرط جدید: یک تغییر بزرگ!

این نامه از سوی سرپرست دفتر صنایع شیمیایی و پلیمری وزارت صمت به مرکز فناوری داده و اطلاعات و امنیت فضای مجازی ابلاغ شده است، به منظور تسهیل در ثبت اطلاعات توزیع خرده فروشی تایر در سامانه جامع تجارت. در این نامه، به شرکت‌های فعال در حوزه تایر توصیه شده است که برای تسریع و سهولت در ثبت اطلاعات، امکان ثبت سند خرده فروشی فروش به مصرف کننده نهایی برای تایر‌های سواری توزیع شده قبل از تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ بدون درج شماره برگ سبز و از طریق فایل اکسل در سامانه مزبور را فراهم نمایند. این امکان تا تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ فراهم خواهد بود و پس از پایان این مهلت، ثبت اطلاعات بر اساس ضوابط جدید انجام خواهد شد. این تدابیر به منظور سهولت و تسریع در ارائه اطلاعات ورودی به سامانه تجارت الکترونیکی اتخاذ شده است.


سرپرست دفتر صنایع شیمیایی و پلیمری وزارت صمت در نامه‌ای به مرکز فناوری داده و اطلاعات و امنیت فضای مجازی موضوع تسهیل در ثبت اطلاعات توزیع خرده فروشی تایر در سامانه جامع تجارت را ابلاغ کرد. ​​​​​​​
به گزارش تسنیم، در این نامه آمده است: پیرو رونوشت نامه شماره ۲۰۹۶۹۴۹ مورخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ و با توجه به اینکه برخی از فعالان حوزه تایر به علت عدم اطلاع از قاعده جدید، اطلاعات مربوط به شماره برگ سبز خودروی خریداران را دریافت نکرده و امکان ثبت سند‌های قبل از تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ را در حال حاضر ندارند، لذا لطفاً مقرر فرمائید در راستای تسریع و تسهیل در ورود اطلاعات، امکان ثبت سند خرده فروشی فروش به مصرف کننده نهایی برای تایر‌های سواری توزیع شده قبل از تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ بدون درج شماره برگ سبز و از طریق فایل اکسل در سامانه مذکور فراهم شود.
لازم به ذکر آنکه این مهلت صرفاً از تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ لغایت ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ مدنظر بوده و پس از پایان مهلت مقرر مطابق با ضوابط جدید انجام می‌پذیرد.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!