تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

پسوندهای رقابتی فروش سکه، فردا پولشان واریز می‌شود!

پسوندهای رقابتی فروش سکه، فردا پولشان واریز می‌شود!

مرکز مبادله ارز و طلا ایران اعلام کرد که وجه تمام برنده‌نشدگان حراج سکه تا پایان روز کاری فردا به حسابشان واریز خواهد شد. در روزهای ۱۳ و ۱۶ اسفند ماه برنده شدند و وجه خود را پرداخت کردند، اما مبالغ درخواستی به حسابشان عودت داده نشده بود.

این مشکل ناشی از اختلال در یکی از زیرساخت‌های پرداخت بوده است و تا پایان امروز برطرف خواهد شد. وجوه این دسته از متقاضیان حداکثر تا روز کاری بعد به حسابشان واریز خواهد شد. مرکز متعهد به حل مشکل مردم است و تضمین کرده که این مشکلات پس از انجام خواهند شد.

همچنین مرکز اعلام کرده که وجه به حساب متقاضیان به صورت خودکار برگشت داده خواهد شد و نیازی به هیچ‌گونه پیگیری از سوی متقاضیان نباید باشد. این اقدامات به منظور رفع نگرانی‌های افراد و تسریع در پرداخت وجه‌ها انجام می‌شود.


مرکز مبادله ارز و طلای ایران اعلام کرد وجه تمام برنده‌نشدگان حراج سکه، تا پایان روز کاری فردا به حسابشان واریز می‌شود.
به گزارش همشهری آنلاین، اصغر بالسینی – سخنگوی مرکز مبادله ارز و طلا – امروز با بیان اینکه مشکل استرداد وجه متقاضیانی که در حراج سکه برنده نشدند، به سامانه مرکز مبادله ارتباطی ندارد و به شبکه پرداخت مربوط است، گفت که این مرکز متعهد به حل مشکل مردم است و هیچ نگرانی از بابت استرداد وجه مردم وجود ندارد.
مدیریت ارتباطات مرکز مبادله ارز و طلای ایران اعلام کرد: با توجه‌به مشکل پیش‌آمده در خصوص استرداد وجه برخی از متقاضیان حراج سکه طلا که روز‌های ۱۳ و ۱۶ اسفند ماه اقدام به واریز وجه کرده، اما مبالغ درخواستی به حساب آن‌ها عودت داده نشده است، به اطلاع می‌رساند این مشکل ناشی از اختلال در یکی از زیرساخت‌های پرداخت بوده که این مشکل تا پایان وقت امروز شنبه ۱۹ اسفند ماه برطرف و وجوه این دسته از متقاضیان نهایتا تا روز کاری بعد به‌صورت پایا و ساتنا به حساب آن‌ها واریز خواهد شد.
این مرکز همچنین اعلام کرد که واریز وجه به‌صورت خودکار به حسابی که مبلغ از آن پرداخت شده است، برگشت داده خواهد شد و نیازی به هیچ‌گونه پیگیری از سوی متقاضیان نیست.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!