تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

پیش‌بینی جالب برای قیمت خودرو در هفته آینده: چه اتفاقی برای بازار خودروها قرار است بیافتد؟

پیش‌بینی جالب برای قیمت خودرو در هفته آینده: چه اتفاقی برای بازار خودروها قرار است بیافتد؟

قیمت خودرو‌ها در بازار ایران در روز جمعه ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ تحت شرایط ثبات قرار دارد. با افزایش نرخ ارز در هفته جاری، برخی از خودروها افزایش قیمت را تجربه کرده اند. به عنوان مثال، خودروی کوییک دنده ایسایپا تنها در دو هفته ۳۵ میلیون تومان افزایش قیمت داشته است. همچنین، شاهین G رشد ۴۲ میلیون تومانی و دنا پلاس تیپ ۱ دنده‌ای نیز با افزایش‌های متوالی، قیمت خودروها را افزایش داده‌اند.

در این میان، خودروی پژو پارس LX TU ۵ که پیش از این با توقف تولید قیمت آن افزایش یافته بود، در این هفته تغییرات چندانی نداشته و مقدار کمی فقط افزایش قیمت داشته است. به همین ترتیب، با توجه به قیمت‌های اعلامی وب‌سایت کارنامه، قیمت خودروها در بازار داخلی در روز جمعه ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ به صورت ثابت اعلام شده است. این وضعیت آرام بازار خودرو در صورت ادامه افزایش نرخ ارز، ممکن است بازار را به سمت افزایش قیمت‌ها هدایت کند.


قیمت خودرو امروز جمعه، ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ هیچ تغییری ندارد. طی هفته جاری نرخ دلار در بازار آزاد وارد کانال جدید شد و به تبع آن قیمت خودرو هم روند رو به رشد را در پیش گرفت، اما آیا هفته آینده نیز این رشد قیمت ادامه خواهد داشت؟
به گزارش تجارت نیوز، بازار خودرو امروز، جمعه ۱۸ اسفند ۱۴۰۲، وضعیت آرامی را تجربه می‌کند و تمامی خودرو‌های داخلی و مونتاژی نسبت به روز گذشته تغییری ندارند. البته چنین ثبات قیمتی زیر سایه تعطیلی بازار بوده و با توجه به اینکه طی هفته جاری با افزایش نرخ ارز، قیمت خودرو صعودی شد، انتظار می‌رود در صورتی که این افزایش نرخ ارز ادامه‌دار باشد، خودرو نیز گران‌تر شود.
با توجه به قیمت‌های اعلامی وب‌سایت کارنامه، قیمت خودرو امروز وضعیت باثباتی را تجربه می‌کند.
قیمت خودرو در بازار داخلی
قیمت خودرو‌های داخلی امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته معامله می‌شود.
کوییک دنده‌ای S از هاچ‌بک‌های اقتصادی شرکت سایپا محسوب می‌شود که طی هفته اخیر برخلاف کلیت بازار، تغییرات چندانی نداشته و نسبت به ابتدای هفته، ۱۷ میلیون تومان گران‌تر شد و با ۴۲۹ میلیون تومان معامله می‌شود. به این ترتیب کوییک دنده‌ای S تنها در عرض دو هفته ۳۵ میلیون تومان افزایش قیمت داشت.
شاهین G از سدان‌های لوکس و رده بالای سایپا به شمار می‌رود که در روز‌های گذشته نوساناتی را تجربه کرد. این خودرو با رشد ۸ میلیون تومانی نسبت به شنبه این هفته به نرخ ۷۳۰ میلیون تومان رسید. به این ترتیب شاهین G رشد ۴۲ میلیون تومانی را در دو هفته به ثبت رساند.
دنا پلاس تیپ ۱ دنده‌ای یکی از محبوب‌ترین سدان‌های داخلی محسوب می‌شود که با رشد ۳۰ میلیون تومانی نسبت به روز شنبه این هفته، سرانجام به قیمت ۸۱۰ میلیون تومان رسید؛ بنابراین این خودرو با رشد ۶۶ میلیون تومانی طی دو هفته اخیر یکی از بیشترین افزایش‌ها را در میان خودرو‌های ایرانی داشت.
پژو پارس LX TU ۵ که قیمت آن با انتشار خبر هیجانی توقف تولید ۷۲ میلیون تومان گران شده بود، طی این هفته رشد چندانی نداشت و تنها ۱۰ میلیون تومان بالا رفت و به ۸۲۰ میلیون تومان رسید.
شما در جدول زیر می‌توانید قیمت خودرو در بازار آزاد تهران را در جدول زیر مشاهده کنید: 

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!