تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

شگفتی قیمت‌های فوق‌العاده محصولات سایپا امروز!

اطلاعاتی که در این متن آمده است درباره‌ی قیمت خودروهای مختلف در بازار ایران است. این اطلاعات به تاریخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ متعلق هستند و نشان می‌دهند که چقدر قیمت خودروها در این روز تغییر کرده است. به عنوان مثال، خودروی پراید ۱۵۱ در برابر روز گذشته سه میلیون تومان ارزانتر به فروش می‌رسد. قیمت اطلس نیز با کاهش دو میلیون تومانی ثابت شده است. در این متن اطلاعاتی همچون قیمت خرید و فروش خودروهای کوییک GX دنده‌ای، ساینا S دنده‌ای و شاهین اتوماتیک نیز آورده شده است. همچنین جدول آخر متن، قیمت محصولات سایپا را در تاریخ ۱۹ و ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ نشان می‌دهد. این اطلاعات می‌توانند به مصرف‌کنندگان کمک کنند تا انتخابی بهتر برای خرید خودرو داشته باشند.

فرارو نوشت: کوییک GX دنده‌ای در بازار آزاد ۴۲۷ میلیون فروخته می‌شود اما خرید شاهین اتومات ۸۲۰ میلیون آب می‌خورد.

قیمت اطلس در بازار آزاد امروز یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ به طور متوسط ۵۵۸ میلیون تومان است. قیمت اطلس در بازار آزاد به این ترتیب کاهش دو میلیون تومانی را نسبت به روز گذشته تجربه می‌کند و پراید ۱۵۱ که آخرین بازمانده این خانواده در خط تولید است، ۳۲۵ میلیون تومان یعنی سه میلیون کمتر از دیروز قیمت دارد.

ساینا S دنده‌ای را یکی از ارزان‌ترین سواری‌های داخلی می‌دانیم. قیمت ساینا S دنده‌ای با افزایش پنج میلیون تومانی به ۴۲۵ میلیون تومان ارتقا پیدا کرده است. کوییک SR دنده‌ای پنج میلیون تومان گران شده و این یکی ۴۲۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد. خرید کوییک GX دنده‌ای نیز ۴۲۷ میلیون تومان آب می‌خورد که این عدد رشد دو میلیون تومانی قیمت کوییک GX دنده‌ای را نشان می‌دهد.

شاهین اتوماتیک، اما به عنوان گرانقیمت‌ترین سواری داخلی سایپا، ۸۲۰ میلیون تومان خرج برمی‌دارد و از این حیث با همان قیمت دیروز روانه بازار شده است. قیمت محصولات سایپا در بازار آزاد را می‌توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

قیمت محصولات سایپا در بازار

خودرو

۱۹ خرداد۲۰ خرداد 

پراید ۱۵۱ تیپ DA مدل ۱۴۰۳

۳۲۸ میلیون تومان۳۲۵ میلیون تومان

ساینا S دنده‌ای مدل ۱۴۰۳

۴۲۰ میلیون تومان

۴۲۵ میلیون تومان

کوئیک GX مدل ۱۴۰۳

۴۲۵ میلیون تومان

۴۲۷ میلیون تومان

کوئیک SR دنده‌ای مدل ۱۴۰۳

۴۲۰ میلیون تومان

۴۲۵ میلیون تومان

اطلس مدل ۱۴۰۳

۵۶۰ میلیون تومان

۵۵۸ میلیون تومان

چانگان CS۳۵ پلاس تیپ ۲

یک میلیارد و ۵۶۰ میلیون تومان

یک میلیارد و ۵۶۰ میلیون تومان

چانگان CS۳۵ پلاس تیپ ۳

یک میلیارد و ۷۱۰ میلیون تومان

یک میلیارد و ۷۱۰ میلیون تومان

شاهین دنده‌ای مدل ۱۴۰۳

۷۲۰ میلیون تومان

۷۲۰ میلیون تومان

شاهین اتوماتیک مدل ۱۴۰۳

۸۲۰ میلیون تومان

۸۲۰ میلیون تومان

راضیه میرزاحیدری

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!