تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

جشنواره عشق: ازدواج خوشبختی گوگوش و رها

در این متن، به بررسی اظهارات حسن اعتمادی، پدر رها اعتمادی، مجری و تهیه کننده معروف شبکه “من و تو” درباره ازدواج پسرش با گوگوش، خواننده معروف ایرانی، پرداخته می شود. اعتمادی اعلام کرده است که هرگز در عروسی پسرش و گوگوش دخالتی نداشته و اعتقاد دارد که آنها برای همیشه به هم وابسته هستند. وی اظهار کرده است که از جزییات زندگی خصوصی این زوج آگاهی ندارد، اما خوشحال است که آنها از هم حمایت می کنند و با یکدیگر پیشرفت می کنند.

این اظهارات در حالی که رابطه گوگوش با رها اعتمادی در ماه های اخیر با جدل های مختلف روبرو شده است، مورد توجه قرار گرفته است. حتی پدر سابق گوگوش و پدر تک فرزند او نیز به این ازدواج و رابطه گوگوش با رها اعتمادی واکنش نشان داده اند.

به طور کلی، این اظهارات حسن اعتمادی نشان دهنده حمایت و قدردانی او از روابط فرزندش و همسرش است و تاکید بر این است که برای او مهم است که این دو نه تنها با هم هستند بلکه از یکدیگر حمایت می کنند و با هم رشد می کنند.

اقتصاد 24 به نقل از برترین ها نوشت: صحبت‌های تازه‌ی حسن اعتمادی، پدر رها اعتمادی، مجری و تهیه کننده سرشناس شبکه «من و تو» پیرامون ازدواج پسرش با گوگوش، خواننده مشهور ایرانی در شبکه‌های اجتماعی خبرساز شده است.

صحبت‌های تازه‌ی حسن اعتمادی، پدر رها اعتمادی، مجری و تهیه کننده سرشناس شبکه «من و تو» پیرامون ازدواج پسرش با گوگوش، خواننده مشهور ایرانی در شبکه‌های اجتماعی خبرساز شده است.

او در این مصاحبه‌ی کوتاه که صفحه اینستاگرامی «سینما کتاب» آن را منتشر کرده، می‌گوید که هرگز در عروسی آن‌ها کوچکترین دخالتی نداشته است.

آقای اعتمادی می‌گوید: «رها و گوگوش دو روی یک سکه هستند و امکان ندارد که هرگز یکدیگر را رها کنند.»

او اضافه می‌کند که از جزییات زندگی خصوصی پسر و عروسش اطلاع چندانی ندارد و برایش اهمیت چندانی هم ندارد، اما از این‌که این دو از هم کمک می‌گیرند و رشد می‌کنند و پیش می‌روند لذت می‌برد و همین برایش کافی‌ست.

رابطه‌ی جنجالی گوگوش ۷۴ ساله با رها اعتمادی ۴۰ ساله در ماه‌های اخیر با حواشی و جنجال‌های متفاوتی روبرو شده است. حتی محمود قربانی شوهر سابق گوگوش و پدر تنها فرزند او کامبیز نیز نسبت به این ازدواج و شخصِ رها اعتمادی واکنش تندی نشان داد.

راضیه میرزاحیدری

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!