تک فان -مجله خبری و سرگرمی‌

سرنوشت هیجان‌انگیز توکن همستر: آخرین جزئیات ارائه‌شده از زمان عرضه

توکن HMSTR این امکان را فراهم می‌کند که کاربران بتوانند از فردا معاملات خود را به‌صورت آزمایشی و محدود انجام دهند و قیمت‌ها را کشف کنند. این کار به کاربران کمک می‌کند تا بازار را بشناسند و به مرور آمادگی آن‌ها برای معامله را ارتقاء دهند. لیست شدن این توکن در بازار پیش از عرضه، نشان از توجه و اعتماد سرمایه‌گذاران به این پروژه و تیم آن دارد. این گام مثبت می‌تواند منجر به جذب سرمایه‌گذاران جدید و افزایش اعتبار پروژه شود. با توجه به این توسعه جدید، احتمالاً بیشترین توجه و حجم معاملات مرتبط با توکن HMSTR در بازار ارز دیجیتال خواهد بود.

طبق آخرین دیتای صرافی معتبر KuCoin، توکن HMSTR به‌زودی در بازار پیش از عرضه آماده معامله می‌شود.

به گزارش روزیاتو، وقتی خبر لیست شدن نات کوین در بازار پیش از عرضه منتشر شد، کاربران بسیاری گیج و سردرگم مانده بودند و نمی‌دانستند اصلا بازار پیش از عرضه چیست و باید چه کرد. خوشبختانه نات کوین به کاربران آموخت که منظور از Pre-Market چیست و حالا می‌دانیم که قبل از عرضه رسمی یک توکن به بازار، به‌طور غیر رسمی معاملات آن روی یک صرافی باز می‌شود و ادامه ماجرا.

توکن همستر به صرافی کوکوین آمد

خبر خوب برای کاربران سخت‌کوش همستر کامبت، لیست شدن توکن HMSTR در بازار پیش از عرضه صرافی کوکوین است.

حالا طبق دیتای صرافی معتبر کوکوین، توکن همستر از فردا به بازار پیش از عرضه می‌آید تا به‌صورت آزمایشی معاملات آن انجام شود. کاربران می‌توانند به‌محض نشستن این ایردراپ در بازار Pre-Market نسبت به ثبت سفارش به‌صورت محدود اقدام کنند. این گام مثبت می‌تواند منجر به کشف قیمت و آمادگی سایر صرافی‌ها برای لیست کردن همستر کمبات شود.

برچسب ها

مطالب مشابه را ببینید!